Dne 27. 9. byly děti z MŠ pozvány do zámeckého parku a na rybí sádky, kde pro ně rybáři uspořádali program zaměřený na poznávání a ochranu přírody kolem vody. Děti si prohlédly různé druhy ryb, poslechly si vyprávění o životě kolem vody a dozvěděly se, k čemu slouží různé rybářské náčiní. Také si zasoutěžily a dostaly odměny. Dopoledne strávené u řeky se všem moc líbilo. Ve středu 3. 10. navštívilo školu divadlo U Dvou sluncí s pohádkou Příběhy kočky Micky. Děti se dozvěděly, jak se zvířátka připravují na zimu, co se nedělá v lese a jak se k sobě chovají kamarádi. Zazpívaly si veselé písničky za doprovodu kytar a flétny. Fotky z těchto akcí najdete v MŠ pod názvem: Návštěva u rybářů a Divadélko – Příběh kočky Micky. Také si můžete prohlédnout foto z každoročních projektů Šípková Růženka a Červená karkulka.

Publikováno: 5.10.2018 v 11:17 hod., Autor: Irena Marousková