[et_pb_section bb_built=“1″ _builder_version=“3.0.47″][et_pb_row _builder_version=“3.0.48″ background_size=“initial“ background_position=“top_left“ background_repeat=“repeat“][et_pb_column type=“3_4″][et_pb_text _builder_version=“3.17.6″]

I v naší mateřské škole se konala Mikulášská nadílka ve spolupráci se základní školou. Mikuláš s anděly rozdali dětem sladkosti výměnou za slib, že budou hodné. Čerty jsme do školky nepustili, a tak odcházeli do pekla s prázdným pytlem. Děti očekávaly Mikuláše a jeho pomocníky s velkým napětím. Tato krásná tradice otevřela adventní čas v naší mateřské škole. I mateřská škola navštívila adventně vyzdobený zámek. Byla pro ně připravena zajímavá prohlídka plná zábavy. Plnily různé úkoly a na konci prohlídky byly odměněny dobrotou přímo ze zámecké kuchyně.

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=“1_4″][et_pb_image src=“https://www.skolazleby.cz/wp-content/uploads/2018/12/matskol.jpg“ _builder_version=“3.17.6″ border_radii=“on|10px|10px|10px|10px“ border_width_all=“5px“ border_color_all=“#76323f“ border_style_all=“double“ url=“#“ use_overlay=“on“ overlay_icon_color=“#d7cec7″ hover_overlay_color=“rgba(118,50,63,0.59)“ hover_icon=“%%52%%“ box_shadow_style=“preset4″ box_shadow_color=“rgba(118,50,63,0.3)“ /][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]