[et_pb_section bb_built=“1″][et_pb_row][et_pb_column type=“1_4″][et_pb_image _builder_version=“3.17.6″ src=“https://www.skolazleby.cz/wp-content/uploads/2018/11/divadlo.jpg“ border_radii=“on|10px|10px|10px|10px“ border_width_all=“5″ border_color_all=“#76323f“ border_style_all=“double“ box_shadow_style=“preset4″ box_shadow_color=“rgba(118,50,63,0.3)“ /][/et_pb_column][et_pb_column type=“3_4″][et_pb_text]

Dnešní den jsme s žáky II. stupně strávili částečně na cestách za účelem zhlédnutí představení v angličtině. Konalo se v Kutné Hoře v kulturním domě Lorec. Spolu s námi se přišli podívat žáci a studenti dalších základních a středních škol. Představení bylo velmi zdařilé, procvičili jsme si známé obraty a také se seznámili s mnoha novými. Byli jsme spokojeni. Více na webových stránkách: www.divadloanglicky.cz.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]